Херсонщина: Разом – для блага рідного краю

29.09.15

24 вересня в бібліотеці ім. Гончара відбулося висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посаду херсонського міського голови від міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

Делегати підтримали пропозицію голови Суворовської районної ради Миколи Дурницького рекомендувати кандидатом у мери людину справи, господарника, практика з величезним досвідом – Володимира Сальдо.

Kherson vybory 1 - Херсонщина: Разом - для блага рідного краю

«За весь час роботи я знав восьмох мерів і тільки про двох можу сказати, що вони дійсно вкладали свою душу в місто – це Микола Калиничев і Володимир Сальдо», – заявив Дурницький.

Сам Володимир Сальдо підтвердив свою готовність працювати на рідне місто. «Зараз, коли в Херсоні стрімко зросла кількість безробітних, скоротилася соціальна підтримка городян, практично повністю відсутні інвестиції, коли наш Херсон в рази почав відставати від сусідніх Миколаєва та Одеси, я не можу стояти осторонь», – зазначив Сальдо.

На запитання журналістів, що ж послужило основною причиною такого відповідального рішення, Сальдо відповів: «У мене достатньо досвіду і знань, щоб не тільки нормалізувати ситуацію, а й дати Херсону новий поштовх для розвитку. За три роки, поки я не працював мером, я не сидів склавши руки – вивчав досвід багатьох європейських країн. І з упевненістю можу сказати, що знаю, як відродити Херсон», – сказав Володимир Сальдо.

«Потрібно, насамперед, вирішити нагальні проблеми і активно впроваджувати європейські муніципальні практики, які зроблять життя городян більш комфортним і безпечним. Я знаю, як створити нові робочі місця, щоб кожна сім’я отримувала гідний дохід і змогла пережити цей непростий час. Мені небайдуже, що буде з нашим містом. Я знаю, городяни хочуть, щоб в Херсоні знову будувалися нові об’єкти, зелені насадження були доглянутими, значна частина вулиць в нічний час була висвітлена, капітально ремонтувалися дороги і стабільно працював комфортний громадський транспорт», – сказав кандидат у мери.

Підкреслимо, що разом з Володимиром Сальдо на вибори йде вже злагоджена команда, яка представляє партію «НАШ КРАЙ».

«Це – група професіоналів і патріотів рідного краю, вони різні за віком і характером, з деякими з них ми навіть раніше, бувало, сперечалися, і всі ці суперечки стосувалися шляху розвитку нашого краю. Містом повинні керувати господарники, а не політики», – представляючи свою команду, зазначив кандидат на посаду мера Володимир Сальдо.

У команді «НАШОГО КРАЮ» – досвідчені управлінці, які присвятили не один рік роботи в органах місцевого самоврядування, добре відомі херсонцям Ігор Марченко, Олександр Калюжний і Юрій Гречишкін. Це і організатори соціально відповідального бізнесу Ольга Реутова (директор льодової ковзанки «Аляска»), Денис Горбаненко (будівельно-ремонтне підприємство). Крім того, в команді є представники місцевих органів самоорганізації (наприклад, Олена Зінкевич), відомі спортсмени, а також суспільно активна молодь, готова всю свою юну енергію направити на розвиток рідного міста.