Влаштовуючи шоу навколо справи Насірова, влада відволікає українців від реальних проблем

06.03.17

Шоу навколо Романа Насірова свідчить про чергову спробу влади відволікти громадян України від реальних соціально-економічних проблем. Протягом останнього часу ми стали свідками низки шоу, розрахованих, вочевидь, на те, що українці із захопленням їх дивитимуться та менше претензій висуватимуть владі щодо відчутного погіршення їхнього життя.

Замість того щоб вирішити питання необґрунтованого зростання тарифів, нових кабальних умов МВФ (зокрема, знищення промислового потенціалу України), несправедливої пенсійної реформи, падіння гривні, стрімкого зниження рівня ВВП та ін., влада намагається змістити увагу людей на чергову виставу.

Від того, чи буде покараний Насіров, чи ні, – тарифи не знизяться, економіка та зарплати українців не зростуть. Результатом стане лише роздратованість та розчарованість суспільства.

Окрім того, подібні шоу демонструють неспроможність влади забезпечити законність у країні та поглиблюють недовіру до неї і політиків. Уся країна мала змогу у прямому ефірі побачити безпомічність та непрофесіоналізм НАБУ, недієвість судової гілки влади та цинізм політиків, які вирішили піаритися на цій справі.

Влада має вирішувати справжні проблеми людей, а не влаштовувати шоу. І чим швидше вона це зрозуміє, тим швидше ми розпочнемо відбудовувати країну.