Володимир Луста, Миколаївщина: Йдеться не про політику, а про реальні життєві цінності, про речі, які хвилюють кожного

19.09.15

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» голова Миколаївської обласної ради Володимир Луста розповів нам про команду, з якою йде на місцеві вибори.

Хто представлятиме на виборах вашу область?

Миколаївщину представлятиме потужна команда, до якої увійшли справжні професіонали, люди справи, представники органів влади та місцевого самоврядування, діячі культури, мистецтва, виробничники та бізнесмени. Серед них мер міста Первомайська Людмила Дромашко, заслужена артистка України Наталія Баштова, голова Миколаївської обласної організації ветеранів Михайло Портніков, а також вчителі, лікарі та воїни-афганці. Я очолюю передвиборчий список на вибори до облради, а всі мої соратники по партії «НАШ КРАЙ» хоча й представляють різні соціальні категорії, але об’єднані єдиною метою: без політичних гасел та популізму покращити якість життя людей, які живуть у регіоні.

У яких округах ви плануєте висувати кандидатів?

У Миколаївській області 64 округу, ми будемо висувати кандидатів у всіх округах на всіх рівнях.

У яких містах області кандидати від «НАШОГО КРАЮ» претендуватимуть на посаду міського голови?

В Очакові, Первомайську, Южноукраїнську і, звісно, в Миколаєві, адже нинішній міський голова Юрій Гранатуров є співголовою партії.

У чому полягає головне завдання вашої політичної сили на Миколаївщині?

Першим нашим кроком буде формування фракції, яка повинна буде забезпечити втілення програмних засад партії, головні з яких – децентралізація, створення прозорої та ефективної системи управління міст з урахуванням потреб і запитів громад.

Скільки мандатів ви плануєте отримати?

Я не люблю загадувати і робити прогнози. Думаю, що «НАШ КРАЙ» буде гідно представлений і на обласному, і на міському рівні. А ще я знаю про настрої в суспільстві – останні соціологічні опитування свідчать про те, що люди втомилися від політиканства і хочуть бачити при владі лідерів, які живуть проблемами громад і здатні професійно їх вирішувати.

Чим «НАШ КРАЙ» відрізняється від інших політичних проектів?

Наша партія об’єднала практиків і професіоналів у різних сферах життя. Під нашим прапором справді об’єдналося чимало управлінців, мерів міст, депутатів місцевого рівня. Вважаю, що це позитив, адже вони не лише знають проблеми громад, а й щодня їх вирішують. До речі, хотів би розвіяти існуючий міф про те, нібито більшість у нас складають члени колишньої Партії регіонів. Якщо подивитися неупереджено, то в нашій партії об’єдналися представники різних політичних поглядів, а близько половини членів взагалі ніколи не перебували в жодній партії. Я ж особисто вважаю, що головним є те, що у нас йдеться не про політику, а про реальні життєві цінності, речі, які хвилюють кожного.