Влада замовила інформаційну атаку на “Наш край” (документ)

20.04.17

Напередодні виборів в об’єднаних територіальних громадах, в яких партія “Наш край”  займає лідируючі позиції, влада вдалася до найбрудніших технологій, розпочавши відкриту інформаційну атаку на нашу політичну силу.

19 квітня один з так званих політтехнологів – Юрій Константинов – відкрито заявив на своїй сторінці у Фейсбук про те, що збирає інформацію про керівників обласних організацій, тому що “партія потрапила у замовлення” і йому “потрібна інформація для підготовки “дії”.

екрана 2017 04 20 о 13.26.57 - Влада замовила інформаційну атаку на “Наш край” (документ)

Впевнені,  ця кампанія – відповідь влади на нашу послідовну позицію. “Наш край, як опозиційна партія, критикував та критикує владу за провали в роботі: за несправедливі комунальні тарифи, безгосподарність, безперспективну політику нарощування кредитів, псевдореформи, несправедливі пенсії та незрозумілу пенсійну політику, приховування зобов’язань перед МВФ тощо.

Усе більше українців довіряють “Нашому краю”, про що засвідчили вибори в об’єднаних територіальних громадах. За результатами останніх виборів 2016 року ми увійшли до трійки лідерів серед партій за кількістю обраних депутатів. У трьох ОТГ наші депутати отримали більшість мандатів. Ми маємо підтримку людей в різних куточках країни.

І це непокоїть владу, яка втрачає підтримку людей. Саме тому вона вдалася до застосування “чорних” технологій.

Відтак ми закликаємо ЗМІ перевіряти інформацію, яку отримуєте, та бути критичними до усього, що вам намагаються нав’язати. Зі свого боку ми готові надати офіційні коментарі з будь-яких питань та допомогти з перевіркою інформації, яка стосується членів нашої партії.

Також ми закликаємо політичних експертів, для яких важлива власна репутація, не брати участі в брудній кампанії влади та не дискредитувати свої ім’я та професію.

Партія “Наш край” відкрита до діалогу та виходить з принципів об’єктивності і неупередженості.

З питань надання коментарів звертайтеся до прес-служби партії за телефоном чи електронною поштою.

Телефон Прес-служби: (068) 037-32-70

Електронна адреса: [email protected]

 Політична партія “Наш край”