Влада повинна розібратися з умовами конкурсу на посаду голови Держгеонадр, – Олег Недава

29.03.17

Уряд зобов’язаний розібратися в ситуації з умовами конкурсу на посаду голови Держгеонадр. Про це заявив лідер “Нашого краю” в Донецькій області, народний депутат Олег Недава.

За його словами, є підстави вважати про можливі порушення умов конкурсу на заміщення вакантних посад першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України.

«Є підстави вважати, що можливо порушено умови конкурсу, які вплинули на його проведення і відповідні результати, тому відстоюватиму позицію про дотримання принципів відкритості та прозорості в органах державної влади», – вважає Олег Недава.

Народний депутат направив відповідні депутатські запити на адресу  Кабінету Міністрів, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману і Комісії з питань вищого корпусу державної служби з проханням розібратися в ситуації і вжити відповідних заходів щодо недопущення призначення на посади до закінчення адміністративних суперечок і прийняття судових рішень.

«Рішення про призначення на посаду державної служби приймається після закінчення терміну спростування результатів конкурсу, а у випадку його спростування – після прийняття рішення по скарзі суб’єктом розгляду цієї скарги», – написав у зверненні народний депутат.

Нагадаємо, Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував результати конкурсу на заміщення вакантних посад першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України. Відповідна постанова опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.