Влада не пускає на вибори Володимира Сальдо, який 10 років керував Херсоном, – «Наш край»

01.10.15

Херсонська міська виборча комісія безпідставно відмовила у реєстрації кандидатом у міські голови Херсона представнику «Нашого краю» Володимиру Сальдо, який 10 років очолював місто. Про це йдеться в заяві партії «Наш край».

Як відзначили у партії, жодних причин свого рішення Херсонська міська виборча комісія не навела. У зв’язку із відмовою у реєстрації «Наш край» звернувся до Херсонського окружного адміністративного суду.

У партії відзначають, що рішення міськвиборчкому є нічим іншим, як банальною розправою влади із головним конкурентом. «Володимира Сальдо добре знають у Херсоні, адже він десять років – з 2002 по 2010-й – забезпечував життєдіяльність міста. Сьогодні ж Володимира Сальдо, який користується значною підтримкою громади, попри здоровий глузд не реєструють кандидатом у мери. І стоїть за цим обласна влада на чолі з головою облдержадміністрації Андрієм Путіловим, адже влада боїться сильного конкурента», – заявляють у партії.

У «Нашому краї» відзначають, що за даними опитування, проведеного інститутом «Соціополіс», Володимир Сальдо є беззаперечним лідером виборчихперегонів: у першому турі виборів міського голови за нього готові віддати свої голоси 25,2% опитаних мешканців Херсона, у другому – 34,2%. Його найближчий суперник, діючий мер Володимир Миколаєнко, відстає мінімум на 5%, а інші кандидати не набирають і 5% голосів херсонців.

Нагадаємо, нещодавно Запорізька обласна виборча комісія за надуманими причинами відмовилась реєструвати кандидатів від «Нашого краю» на виборах до Запорізької обласної ради. Однак Запорізький окружний адміністративний суд скасував цю постанову виборчкому.

Соціологічне опитування проведене у м Херсоні Інститутом соціальних технологій «Соціополіс» на замовлення Агентства моделювання ситуацій з 3 по 7 вересня 2015 року. Всього було опитано 800 респондентів – постійних жителів Херсона у віці від 18 років. Статистична похибка репрезентативності вибірки не перевищує 3,6%.