Влада має терміново закупити у регіони медобладнання для боротьби з коронавірусом, – «Наш край»

18.03.20

Терміново закупити у регіони обладнання для боротьби з коронавірусом закликає владу партія «Наш край». Про це заявив співголова пратії Олександр Мазурчак.

За його словами, нестача медобладнання у регіонах коштуватиме життя українців.

«Коли під час страшної епідемії МОЗ запевняє, що апаратів штучної вентиляції легень у регіонах вистачає, а в.о. керівника Центру громадського здоров’я Ігор Кузін визнає, що в деяких регіонах можлива нестача обладнання, стає зрозумілим, що для влади життя українців нічого не варто. «Наш край» закликає терміново закупити у регіони необхідне медобладнання», – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, якщо Уряд зробить грубі помилки протягом перших критичних двох тижнів національного карантину – він має піти у відставку.

«Відповідний закон про закупівлю обладнання  Верховна Рада вже ухвалила, Президент його підписав, а Уряд має виконати. Чим швидше влада докупить у регіони медобладнання проти коронавірусу – тим більше життів буде врятовано. Інакше Уряд має піти у відставку», – наголосив Олександр Мазурчак.

Також він зазначив, що влада має надати регіонам чіткий план захисту від коронавірусу на території розташованих там військових частин.

«Наші військові мають бути забезпечені усім необхідним та бути захищеними від поширення коронавірусу», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, в Україні із 12 березня до 3 квітня запроваджено карантин. Міста закривають усі заклади, окрім магазинів, аптек та АЗС. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено.