Влада має дбати про поліпшення якості освіти, а не економити кошти на дітях та вчителях, — «Наш край»

19.07.2119 07 kyevshhyna - Влада має дбати про поліпшення якості освіти, а не економити кошти на дітях та вчителях, — «Наш край»

Нещодавно стало відомо, що виконком Калинівської селищної ради ухвалив рішення про закриття старших класів у Данилівській, Калинівській, Плесецькій та Малосолтанівській загальноосвітніх школах.

Депутат від «Нашого краю» в Калинівській селищній раді Даніель Дунаєв заявив:

«За оптимізацією шкільної мережі часто стоїть не турбота про доступність та покращення якості освіти, а спосіб зекономити кошти та перерозподілити їх на інші видатки».

Далі говориться, що виконком Калинівської селищної ради ухвалив рішення про закриття старших класів у Данилівській, Калинівській, Плесецькій та Малосолтанівській загальноосвітніх школах. Учням запропонували переходити до Калинівського опорного ліцею, відстань до якого з найвіддаленішого села близько дванадцяти кілометрів поганими дорогами. Таке рішення було ухвалено без будь-яких попереджень та громадських обговорень, що викликало невдоволення місцевих мешканців.

Даніель Дунаєв сказав:

«Такі важливі питання обов’язково мають обговорюватися з громадою, а не самостійно ухвалюватися чиновниками. Водночас, дуже прикро, що план оптимізації мережі закладів освіти сесією селищної ради було розглянуто з порушенням регламенту. Це питання пройшло схвалення лише комісією з питань бюджету та фінансів, а на розгляд профільної комісії навіть не виносилося».

На кінець він наголосив, що замість скасування незаконного рішення виконкому рада його підтримала, знехтувавши інтересами громади.