Влада боїться партії «Наш край», тому перешкоджає їй брати участь у виборах, – заява

02.10.15NK 02 e1440871277526 - Влада боїться партії «Наш край», тому перешкоджає їй брати участь у виборах, - заява

Влада не пускає «Наш край» на вибори у низці областей, оскільки боїться сильних конкурентів.

Соціологічні дослідження свідчать про те, що партія місцевих лідерів, якою є «Наш край», стрімко набирає вагу. Зняти з перегонів намагаються саме лідерів симпатій виборців від “Нашого краю”.

У Херсоні заборонили брати участь у виборах міського голови Володимиру Сальдо, людині, яка 10 років очолювала місто. Відмовлено у реєстрації списків кандидатів від «Нашого краю» до Волинської і Житомирської обласних рад, Лисичанської міськради (Луганська область) та Старосамбірської районної ради (Львівська область), Тернопільської облради. У Запоріжжі за абсолютно надуманими причинами кандидатів від «Нашого краю» до облради намагалися зняти з реєстрації. Проте партія через суд домоглася реєстрації списку «Нашого краю» на виборах до Запорізької обласної ради.

За більшістю випадків відмови стоять губернатори, або члени комісій провладних партій. У Запоріжжі влада вдалася навіть до ситуативного союзу з олігархами та представниками режиму Януковича «Опозиційним блоком», щоб зняти наших кандидатів з виборів.

Однак ми будемо добиватися позитивних рішень щодо участі у виборчому процесі всіма доступними в межах закону засобами. Незважаючи на тиск влади та намагання усунути «Наш край» з виборчого процесу, ми боремося та продовжуємо відстоювати свої права та права своїх виборців.