Візит Сергія Шахова в регіони: депутат згадував молодість, тестував паровози і говорив про провальну медреформу

04.06.18

Народний депутат, лідер “Нашого краю” у Луганській області Сергій Шахов відправився у всеукраїнський тур по містах України. За п’ять днів депутат побував у Житомирській, Львівській, Хмельницькій та Вінницькій областях: зустрівся з виборцями і особисто проінспектував роботу колег.

На 1313-річчя Коростеня (Житомирська область) депутат привітав городян і привіз від усієї Луганщини в подарунок Святе письмо – Біблію. Перед святковим концертом до Дня міста Сергій Шахов підвів підсумки виконаної роботи і позначив пріоритети на майбутнє разом з партійним активом Житомирщини.

У Козятині (Вінницька область) Шахов проінспектував роботу локомотивного депо і зазначив, що “українська залізниця повинна розвиватися! В першу чергу, нам потрібні вузькі шляхи, щоб з’єднатися з усіма європейськими державами. По-друге, гідна заробітна плата для всіх робітників залізниці! “.

Тут же відбулася зустріч з не байдужими городянами, на якій обговорювалися проблеми соцвиплат, пенсій, а також медичної реформи. Сергій Шахов зазначив, що не хотів би опинитися на місці хворого в віддаленому населеному пункті. Саме тому він і ініціював відставку в.о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Після двох годин активної дискусії та звернень жителів Козятина було прийнято рішення – відкрити громадську приймальню народного депутата в області.

Під час наступної зустрічі з партактивом “Нашого краю” у Львові депутат зустрівся з трудовим колективом лікеро-горілчаного заводу “Гетьман”.

Завершив свій тур депутат в Хмельницькому, де відповів на запитання студентів Національного університету. Зокрема, Шахов прочитав лекцію “Робота Регламентного комітету ВРУ”. Згадавши молодість, Сергій Шахов зізнався, що в школі часто прогулював уроки і виправляв двійки в щоденнику.

До слова, це не остання поїздка народного депутата в регіони. Вже незабаром Сергій Шахов відвідає з візитом Черкаси, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя і Дніпро.