Віталій БУЛЮК: «Місцеві вибори – це робота, а не політика!»

16.09.20

У Херсоні пройшла обласна конференція організації політичної партії «НАШ КРАЙ» на якій представили команду майбцтніх кмндидатів на місцеві вибори. Відкриваючи захід, лідер нашкраєвців Херсонщини Віталій Булюк зауважив, що її учасниками стали 200 представників із усіх куточків області.

«Ми зібрали надзвичайно професійну команду. Від «НАШОГО КРАЮ»  на вибори в місцеві ради Херсонщини йдуть 45 керівників медичних установ, 55 директорів навчальних закладів, підприємці, аграрії, управлінці та топ-менеджери.   Фактично, у нас є всі фахівці з ключових напрямків роботи життєдіяльності області. Ми висуваємо 29 кандидатів на  голову ОТГ, 64 кандидати до Херсонської обласної ради, 321 в райради. Усього – 1352   досвідчених та професійних партійців. Вітаю, що ви – з «НАШИМ КРАЄМ»!

Віталій Булюк зауважив, що по-переду відповідальна і непроста робота:

«Кожен з вас 100% професіонал в своїй галузі. Пам’ятайте, що місцеві вибори – це не політика, це робота. У нас з вами буде непроста технічна  робота в громадах, де треба ефективно управляти, розподіляти бюджет та приймати виважені рішення. Скликання, що добігає свого кінця, показало, що представники «НАШОГО КРАЮ» не приходять займатися політиканством в радах, ми працюємо, а не ділимо владу».

Серед знакових на Херсонщині постатей, які вступили до лав «НАШОГО КРАЮ» та будуть обиратися в місцеві ради разом із цією політсилою, Віталій Булюк відзначив Сергія Рибалка, Івана Гончарського, Олександра Синенка, Аллу Кордік, Ірину Сокур, Миколу Дмитрука та ін.

«Ми з вами йдемо перемагати!», – резюмував він.

На вибори до місцевих рад політична партія «НАШ КРАЙ» з програмою «12 кроків розвитку рідного краю», де охоплено всі сфери життя українців. Партія опирається на сильних кандидатів – професіоналів своєї справи.