Віктор Зубрицький, Житомирщина: Місту потрібні люди, які мають досвід роботи у комунальній сфері

06.10.15

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» по округу №8 Віктор Зубрицький знає, як вирішити проблеми земляків.

Чому ви вирішили піти у політику?

Як виробнику, який усе трудове життя працював безпосередньо в комунальній галузі, мені відомі її проблеми і біди. Наше місто я знаю досконально. Відомі мені і шляхи вирішення проблем, що існують.

Головною умовою успішної діяльності депутатського корпусу може бути присутність компетентних людей, які мають високий рівень знань та багатий практичний досвід роботи, зокрема в комунальній сфері.

Які якості важливі для політика?

Завжди був вимогливим до себе та до підлеглих. Доводилось приймати рішення у складних та нестандартних ситуаціях. Вимагаю від інших та сам слідую принципам чесності та порядності. Це допомагало мені забезпечувати стабільність роботи підприємств, на яких я працював. Я готовий і далі сумлінно працювати для блага громади Житомира.

ПРО КАНДИДАТА

Віктор Зубрицький

Розпочав трудову діяльність у Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні. Пройшов шлях від слюсаря, головного інженера до начальника управління. Працював на посаді начальника КП «Житомирський водоканал», начальника комунального виробничого ЖРЕП №15, заступника начальника управління житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації. Був директором ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІ проектреконструкція», директором виконавчої дирекції Територіального відділення Асоціації платників податків України у Житомирській області.