Віктор Жук, Львівщина: Бажання допомогти людям спонукало мене приєднатися до «НАШОГО КРАЮ»

10.10.15

Заступник генерального директора ТзОВ «Росан-Глобал» Віктор Жук розповів, що спонукало його піти у депутати та про плани розвитку рідного міста.

Чому ви вирішили взяти участь у місцевих виборах?

У мене є власний життєвий принцип, яким керуюсь завжди: «Хочеш щось зробити добре – зроби це сам!». Мене завжди цікавило життя громади, однак брак часу заважав підійти до справи зі справжньою бойовою готовністю. Я мав можливість побачити Україну з усіх боків: від сходу – до заходу, від півдня – до півночі. Побачити і зрозуміти усе «зсередини». І ось, нарешті, можу присвятити себе рідному краю. Зробити його кращим, у чому, сподіваюсь, допоможе мій багаторічний досвід управлінських рішень. Щиро, прозоро та відкрито прагну працювати на благо своєї Батьківщини, бо я справжній українець і патріот своєї держави, який хоче покращити її становище.

Чому обрали саме цю політичну силу?

Серед «розкручених» політичних брендів – одні популісти! Вони лише піаряться, а не допомагають насправді. «НАШ КРАЙ» не є партією одного вождя. Її представляють професіонали-господарники, а не політики. Я та мої колеги робимо конкретні справи задля добробуту нашого краю. Нам набридли пусті балачки популістів-політиканів, готових пообіцяти все, лише б за них проголосували на виборах. Ми вважаємо, що в Україні не існує інших політичних сил, які знають регіональні проблеми і здатні взяти на себе персональну відповідальність за розвиток наших сіл, міст, районів та областей. Наша команда – команда однодумців, які прагнуть втілити в життя все те, що було задумано раніше, і зробити так, аби місто мало перспективу на майбутнє. Особисто я хочу забезпечити благоустрій Личаківського району, в якому мешкаю, і згодом, на його прикладі, продовжити роботу в усьому славетному місті Львові.

Які проблемні питання ви хочете вирішити першочергово?

Вважаю, що насамперед необхідно подбати про комфорт мешканців. З допомогою громади провести дослідження діяльності певних торгових точок, які, в свою чергу, можуть створювати неприємні умови. Наприклад, варто переглянути графік роботи нічних магазинів, біля яких часто збираються люди в нетверезому стані. Звичайному перехожому, хто б це не був, інколи лячно проходити повз таке «збіговисько». Також потрібно звернути увагу на «шумні» заклади міста, з яких пізніми вечорами може лунати гучна музика. Не забуватимемо й про покращення благоустрою прибудинкових територій, дитячих майданчиків, велосипедних і пішохідних доріжок. Важливо, щоб прибудинкова територія належала громаді, а не «роздавалася» владою підприємцям під ті самі нікому не потрібні шумні бари та нічні магазини. Але не зайвим, гадаю, буде вибіркове опитування мешканців району про те, що насамперед їм потрібно. Виконуватимемо побажання у міру їх важливості, актуальності та невідкладності.

Чи не стане виборча компанія до місцевої ради стартом до парламенту?

Ні, не стане! Як я вже говорив, доля чимало разів кидала мене по всій країні. Час зупинитися! Зупинитися там, де зручно і комфортно. Тут, у Львові, у мене є сім’я, яка чекала мене так багато років, маленька донечка… Не маю жодного бажання покидати рідний край, оскільки бачу його світле майбутнє.

Про що мріє Віктор Жук?

Мої мрії пов’язані зі Львовом. Хочу, щоб місто процвітало, люди жили в достатку, щоб скрізь лунав дитячий сміх… Але найголовніше – це мир. Буде мир, будуть і здобутки.