Віктор Хлус, Київщина: Маємо лобіювати інтереси місцевих громад

03.10.15

Слава та визнання прийшли до Віктора Хлуса у молодому віці. Валерій Лобановський запросив юнака до київського «Динамо», у складі якого він став відомим на всю країну футболістом. Протее переломними у своєму житті Хлус вважає десять років у Швеції, куди його запросили на роботу наприкінці 80-х років. Там Віктор Хлус опанував системний підхід до справи, набув європейського менталітету. Накопичені знання та досвід він вирішив реалізувати в Україні, на рідній землі.

Сьогодні Віктор Хлус відомий як активний громадський діяч, котрий усі сили віддає розвитку місцевого самоврядування, реалізовує численні соціальні проекти, допомагає школам, притулкам, спортивним секціям. За останні роки, працюючи депутатом Баришівської районної ради, йому з однодумцями вдалося побудувати чотири дитячі майданчики, відкрити штучні футбольні поля. Взявши шефство над дитячим будинком, його маленькі мешканці щомісяця відвідували у Києві концерти, театральні вистави, спортивні змагання.

Маючи високий авторитет у політичній, громадській та спортивній сферах, Віктор Хлус усі свої можливості спрямовує на лобіювання інтересів місцевих громад. Саме за їх участю, на його глибоке переконання, мають вирішуватися усі питання та проблеми на місцях. Тоді й буде наведено лад, бо хто як не місцеві мешканці краще знають потреби свого району або селища. Власні ідеї та напрацювання Віктор Хлус хоче втілити, представляючи Макарівський район в обласній раді.

Ще одна риса Віктора Хлуса – патріотизм та щира любов до рідної землі – втілилася в ініціативу, рівних якій в Україні немає. Після розстрілу Героїв Небесної сотні, анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі Хлус об’єднав друзів-футболістів (Безсонова, Дем’яненка, Саленка, Яремчука, Раца та інших) у команду «Зірки футболу України», яка здійснює турне в підтримку миру та єдності та збирає кошти на потреби військових у зоні АТО. Вже проведено дружні матчі у 16 областях України, частина з яких безпосередньо з армійцями.

«Мир та спокій неодмінно повернуться на нашу землю, – переконаний Віктор Хлус. – Головне, аби це сталося якомога раніше, аби не гинули люди. Тут, на місцях, маємо будувати нову Україну, справедливу та соціально захищену. Для мене прикладом ідеальної країни є Швеція, де майже немає бідних, а середня зарплата чи пенсія дає можливість гідно жити. Ми з однодумцями з партії «НАШ КРАЙ» знаємо, як цього досягти, як поступово, крок за кроком, підвищувати соціальні стандарти, розвивати економіку та зменшувати безробіття. Впевнений, ми зможемо це зробити, бо звикли досягати поставленої мети».