Віктор Федорченко, Сумщина: будівельники знають як будувати рідний край

17.09.15

Віктор Федорченко, керівник Сумської обласної організації партії «НАШ КРАЙ», генеральний директор будівельної виробничо-комерційної компанії «Федорченко», упевнений, що люди справи здатні багато чого зробити для рідного краю.

Ваш партійний список унікальний – у ньому немає жодного представника попередньої влади. Чому?

Думаю, навіть у Києві керівники вже розуміють, що на Сумщині колишня влада себе повністю вичерпала, скомпрометувала і втратила довіру людей. Потрібне повне перезавантаження влади на місцевому рівні.

«НАШ КРАЙ» взяв на себе цю місію. У сумській команді абсолютно всі займаються справою. Політиків немає. Наше завдання – працювати, щоб дати людям можливість заробітку. Якщо ти голий і босий, якщо немає роботи, як можна говорити про здорову націю? Мої земляки-сумчани дуже працелюбні і готові до змін. Ми ж як команда господарників доводимо, що про справи не варто довго говорити, їх потрібно просто робити.

У вас є кандидати на вибори міських голів у містах області?

Так. Зараз проводимо консультації. Наголошую, що не з партіями, а з громадськими організаціями та місцевими громадами. Ми обов’язково висунемо своїх кандидатів з виробничої сфери. Час політиків минув, ми хочемо бачити у керівництві професіоналів. Це наша мета, і я думаю, що вона здійсненна.

Зараз говорять про кризу житлового будівництва… А як йдуть справи у вашій компанії?

Ми ніколи не підводили замовників. Сьогодні люди бояться зберігати заощадження у банках – вони інвестують у нерухомість. Нам довіряють. Ми замість банків навіть видаємо іпотечні кредити на два роки. Щороку здаємо близько 30 тис. квадратних метрів. Це нормальний для нас показник.

Ви будуєте промислові об’єкти?

Не тільки, а ще й об’єкти соцкультпобуту. Саме зараз ми будуємо гуртожиток для футбольного клубу «Барса» (виступає у 2-й лізі чемпіонату України. – Авт.).

У київському «Динамо» грає представник сумського футболу…

Так, Олег Гусєв. Вчора він гол забив (бесіда відбулася 17 вересня, на день раніше «Динамо» (Київ) грало матч Ліги чемпіонів УЄФА з португальським «Порту». – Авт.). Сумщина завжди славилася своїми спортсменами. І ми зробимо все можливе для розвитку спорту в нашій області. Ми включатимемо в нашу команду і представників спорту, які зроблять усе можливе для розвитку цього напряму в нашому краї.