Відстійники для фур позбавлять Миколаїв величезних пробок, – «Наш край»

15.07.2115 07 nykolaev - Відстійники для фур позбавлять Миколаїв величезних пробок, - «Наш край»

Величезних пробок в цілому ряді районів Миколаєва можна було б уникнути, якби завчасно побудували відстійники для великогабаритного транспорту. Таку думку висловила депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Олена Донченко.

«Тисячі жителів міста не можуть вчасно потрапити на роботу через величезні затори. Я вже не кажу про зворотний потік і необхідність своєчасного обслуговування цих мікрорайонів службами порятунку. Такого колапсу на дорогах ще не було. Все сплелося: ремонт доріг, прибирання врожаю, курортний сезон, дачний період. Непідготовленість в даному питанні просто жахає. Хоча всього цього можна було уникнути», – коментує ситуацію Донченко.

За словами депутата, представники партії «Наш край» неодноразово звертали увагу влади міста на необхідність будівництва відстійників для великовантажного транспорту. Як підкреслила О.Донченко, це дало б можливість розвантажити дороги і посилити безпеку.

«Будівництво відстійників для великих вантажівок – справа витратна, але необхідна. Ми про це говоримо і просимо вже багато років поспіль. Адже ситуація сама собою не вирішиться. Зі збільшенням потенціалу південного регіону як аграрного центру транзит фур тільки збільшиться і ремонти доріг в розпал сезону збору врожаю не допоможуть зберегти дорожнє полотно», – зазначає депутат.

Олена Донченко підкреслює, що «Наш край» підтримає виділення коштів на створення інфраструктури для транзиту великовантажного транспорту через Миколаївську область в бюджеті на 2022 рік.

«Наближається час формування бюджету на 2022 рік. Впевнена, що одним з пріоритетів повинні стати проекти зі створення інфраструктури для транзиту великовантажного транспорту через нашу область. Це стратегічно важливе рішення, яке допоможе не допускати транспортних колапсів, розвантажить дороги державного та місцевого значення і продовжить експлуатацію дорожнього полотна, в яке щорічно «закопують» величезні кошти», – зазначає депутат.