Відродження нашого краю починається з малих справ

18.04.16

Напередодні Дня довкілля в Дружківці пройшов масштабний суботник в центральному міському парку. Його ініціаторами виступили громадська організація «Патріоти Дружківки» і міська партійна організація «Нашого краю». Результатом робіт стала розчищення території і установка 100 шпаківень, які виготовили школярі міста.

У місті існує програма по відновленню парку. Як розповів мер Дружківки Валерій Гнатенко, парк, відкритий в 1930-х роках, благополучно працював до 1990 року. Потім поступово занепадав, і зараз від колишньої пишноти – човнової станції. Танцювальних майданчиків, атракціонів. Залишилися тільки спогади, які батьки передають дітям.

– Тому ми взяли участь в програмі розвитку міської інфраструктури від ЄБРР. На даному етапі готуємо документацію. До 1 червня має пройти експертизу, і потім можна буде приступати до робіт, – каже міський голова. – Проект реконструкції парку – дорогий. На нього буде потрібно близько 50-60 млн. Грн. Таку суму місцевий бюджет не потягне. А беручи участь в програмі, я впевнений, ми зможемо вирішити цю проблему.

Голова міської організації ПП «Наш край» Валентина Лугова розповіла, що мешканці Дружківки активно включилися в акцію

– Коли в місті з’явився проект реконструкції парку, жителі повірили, що Дружківка відроджується. Він став символом нового життя, – пояснює вона.

У парку планується побудувати човнову станцію, що потребують розчищення русла річки, облаштувати зону для кемпінгового відпочинку та спортивно-туристичну зону з мотузковим містечком і ролледромов.

Поки ж члени ГО «Патріоти Дружківки», яку очолює мер, і партійці встановили на деревах шпаківні, щоб птахи – символ світу, не облітали стороною наш край.