«Веселинівщина — наш квітучий край», — «Наш Край» продовжує наводити лад в районах області

23.04.18SAM 7248 - 
«Веселинівщина — наш квітучий край», — «Наш Край» продовжує наводити лад в районах області

Порядок в районах Миколаївської області продовжує наводити “Наш край”. Про це заявив голова Веселенівської районної організації “Нашого краю” Сергій Свердан, за ініціативи якого відбулась акція «Веселинівщина – наш квітучий край».

За його словами, подібні акції в районі проводяться регулярно.

“Така соціальна складова роботи партійної організації допомагає залучити якомога більше людей до спільних рішучих дій в покращенні життя району”, -зазначив Сергій Свердан.

Він наголосив, люди мають відчувати, що їхня активна громадянська позиція може приносити позитивні зміни, і що веселинівці є повноцінними учасниками місцевого самоврядування.

“Ми намагаємось об’єднувати людей навколо добрих справ та позитивних змін в нашому районі. Люди мають відчувати, що їхня активна громадянська позиція може приносити позитивні зміни, і що веселинівці є повноцінними учасниками місцевого самоврядування. Таке розуміння дає людям можливість активно брати участь в управлінні своєю територією та виступати з власною ініціативою прийняття управлінських рішень”, – переконаний Сергій Свердан.

Разом з жителями мікрорайону учасники акції прибрали прилеглу територію, пофарбували дитячий майданчик «Веселка».