Верховна Рада підтримала поправку Олега Недави до закону про компенсацію вартості житла для учасників АТО

16.03.17

Верховна Рада України підтримала в другому читанні і в цілому проект закону про надання державою 50% знижки на придбання житла ветеранами АТО і внутрішньо переміщеним особам. Відповідний законопроект з урахуванням поправки лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недави підтримали 265 парламентаріїв.

Законопроект вводить державну підтримку у розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла  або пільгового іпотечного житлового кредиту ветеранам війни та внутрішньо переміщеним особам.

Їм надаватимуть допомогу в межах коштів, передбачених Держбюджетом на виконання Державної цільової соціально-економічної програми будівництва або придбання доступного житла на 2010-2017 рр.

«Ми довго до цього йшли, багато дискусій було на цю тему в Комітеті. Хочу висловити окрему подяку всім моїм колегам-парламентаріям за розуміння і підтримку! Це реальний шанс для допомоги всім українцям, які втратили житло в результаті проведення бойових дій», – зазначив Олег Недава.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України підтримала в другому читанні і в цілому проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».