Вартість пікніку на травневі свята зросла на понад третину, – “Наш край” закликає уряд поновити держконтроль над цінами на продукти

26.04.18

«Наш край» вимагає повернути державний контроль за цінами на харчові продукти. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак, коментуючи збільшення вартості сімейного шашлику за рік на майже 36%.

Він зазначив, що на травневі свята українці традиційно виїжджають із сім’ями на пікнік.

“Для того щоб сім’я з 4-ох чоловік на травневі свята влаштувала традиційний шашлик, потрібно буде викласти щонайменше 403,15 грн, тоді як минулого року шашлик обходився у 297,95 грн. На 35,5% збільшилась вартість шашлику, а уряд розповідає нам про інфляцію на рівні 13,4%. Кабмін повинен негайно поновити контроль над цінами на харчові продукти”, – зауважив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що Кабмін самоусунувся від контролю цін на продукти.

“Здорожчало все – городина, хліб, напої. М’ясо за ціною 140 грн за кілограм може дозволити собі далеко не кожен українець. Таких цін не було б, якби уряд підтримував фермерів, а не великий бізнес, та не самоусунувся від контролю за цінами на продукти. Якщо негайно не поновити контроль, українці замість м’ясного шашлика будуть смажити картопляний”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Вартість сімейного пікніку розрахована аналітиками партії «Наш край» на підставі статистичних даних “Інфляційного барометра” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: https://regulation.gov.ua/inflation.

Нагадаємо, нещодавно аналітики партії “Наш край” розрахували вартість Великоднього кошика-2018, який здорожчав за рік на 42%.

info shashlyk 859x1024 - Вартість пікніку на травневі свята зросла на понад третину, – “Наш край” закликає уряд поновити держконтроль над цінами на продукти