Валентина Шашко: Замість створення робочих місць уряд продовжує стимулювати трудову міграцію

11.02.22trudova migracziya zaporizhzhya - Валентина Шашко: Замість створення робочих місць уряд продовжує стимулювати трудову міграцію

За даними Звіту про міжнародну міграцію за 2021 р., Україна посідає 8-е місце серед країн, громадяни яких виїжджають на роботу за кордон. Загальна кількість українських трудових мігрантів за цим документом вже сягає 5,5-6 млн осіб.

Про це повідомила депутат Пологівської міської ради від політичної партії «Наш край» Валентина Шашко.

«За даними Нацбанку, у 2021 році від українських заробітчан до України надійшло $15 млрд, що на $3,1 млрд більше, ніж у 2020 році (+29,1%). Абсолютний рекорд за всю історію незалежної України», – зазначила депутат.

Також Валентина Шашко підкреслила, що найчастіше причинами для пошуку роботи за кордоном є незадоволення рівнем заробітку чи неможливість знайти роботу в Україні, відсутність відчуття безпеки та невпевненість у завтрашньому дні, а головне – бажання забезпечити краще майбутнє своїм дітям.

«Наш край» впевнений, що саме уряд має розвивати промисловість та створювати робочі місця в Україні, а не виштовхувати українців у трудову міграцію.