Вакцина від ковіду має бути доступною для всіх, а не тільки для так званої еліти, – «Наш край»

07.08.20

Вакцину від ковіду мають отримувати ті, хто її найбільше потребує, а не так звана еліта. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що головний санітарний лікар країни нещодавно заявив, що Україна отримає вакцину від коронавірусу в обсягах, які покриють 20% населення.

«Вакцина від COVID-19 має бути доступною для всіх людей, а не лише для обраних. «Наш край» наполягає – першочергово вакцину мають отримати ті верстви населення, які за своєю професією чи іншими факторами знаходяться у групі ризику, а не так звана еліта», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що ті, хто захищає українців від епідемії повинні отримати вакцину безкоштовно.

«Лікарі мають найвищий ризик зараження. Тому вони повинні отримати вакцину в першу чергу», – переконаний Олександр Мазурчак.

Співголова партії «Наш край» закликав владу не допустити розподіл вакцини між «своїми».

«Не можна допустити, щоб вакцина розійшлася виключно між так званою елітою, кумами-сватами та іншими «блатними». Усі українці мають право на захист свого здоров’я», – наголосив Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Україна гарантовано отримає вакцини від COVID-19 для 20% населення.