В Запорізькій області «Наш край» нагородив переможців всеукраїнської акції «Солодка годівниця»

31.01.22zaporizhzhya rozigrash - В Запорізькій області «Наш край» нагородив переможців всеукраїнської акції «Солодка годівниця»

Минулого тижня в Запорізькій області підбили підсумки благодійної акції від політичної партії «Наш край». Понад тисяча солодких подарунків знайшли своїх власників, які не тільки долучилися до добрих справ, а й взяли участь в розіграші цінних призів. Так, за результатами конкурсу в Запорізькій області визначено 4 переможці, кожен з яких вже отримав свій подарунок та почесну грамоту.

Перше місце з найбільшою активністю на публікації в Фейсбук посіла Ксенія Прохода з Василівського району. Дівчинка отримала новий смарт-годинник від представників Василівської районної організації політичної партії «Наш край».

Друге місце та смарт-годинник отримала Марія Ватутіна з Бердянського району. Дівчинку та її маму Тетяну Ватутіну привітали голова Бердянської районної організації, депутат Бердянської міської ради від партії «Наш край» Володимир Чепурний разом з головою Бердянської районної ради від «Нашого краю» Ольгою Кочубей.

Третє місце посів Ярослав Байбара з Пологівського району. Фітнес-браслет Ярославу вручив голова Розівської місцевої організації «Нашого краю», депутат Пологівської районної ради Володимир Попов.

А четверте місце посів Роман Загребельний з Василівського району. Представники районної організації «Наш край» за участі депутата Василівської районної ради Марії Радченко привітали родину хлопчика з перемогою та вручили рюкзак.

Запорізька обласна організація партії «Наш край» вітає переможців та дякує всім, хто долучився до акції. А всіх мешканців славетного Запорізького краю закликаємо не втомлюватися робити добро, адже воно обов’язково повертається.