В Запоріжжі «Наш край» зібрав 100 тисяч підписів проти підвищення ціни на газ, – Сергій Кальцев

30.08.18Foto 696x522 - В Запоріжжі «Наш край» зібрав 100 тисяч підписів проти підвищення ціни на газ, - Сергій Кальцев

В Запоріжжі завершується кампанія «Ні – підвищенню ціни на газ». Більше ніж 100 тисяч запоріжців підписалися під вимогою до Кабінету міністрів проти зростання ціни на газ. Про це повідомив співголова партії «Наш край» Сергій Кальцев.

Він наголосив, у масштабах країни ця цифра в десятки разів вища. Люди впевнені, якщо ціна підвищиться, в країні залишиться лише дві верстви населення: дуже бідні та дуже багаті.

«Уряд під тиском МВФ, заради кредиту, хоче в черговий раз, підняти ціну на газ для українців. За останні 5 років газ подорожчав усемеро! Український дешевий газ споживають підприємства олігархів, самі українці купують імпортний — дорожчий. Українські надра належать українському народу – це положення Конституції. Україна має достатньо вітчизняного газу та усі можливості для нарощування його видобутку. Сьогодні ціну на газ для населення можна не просто утримати, а й зменшити. Для цього вітчизняний газ потрібно спрямувати на потреби людей та ЖКГ, а не використовувати його задля збагачення олігархів»,– заявив Сергій Кальцев.

Він переконаний, чергове підвищення ціни на «блакитне паливо» спровокує ланцюгову реакцію – зростуть ціни на товари і послуги, відбудеться чергове ослаблення національної валюти та зубожіння українців.

«Надалі зібрані і підраховані бланки з підписами, з усіх областей України, будуть направлені до Києва, де депутати «Нашого краю» передадуть їх уряду Гройсмана», -підсумував Сергій Кальцев.

Як відомо, на початку липня у всіх регіонах «Наш край» розпочав збір підписів проти підвищення ціни на газ урядом.