В Ужгороді завдяки депутатам від “Нашого краю” заасфальтували чергову вулицю

12.04.17

Нове дорожнє покриття днями з’явилося на вулиці Тараса Шевченка. Спеціалісти саме завершують роботи по укладанню асфальту на ділянці дороги, що веде до дитсадка №30.

Капітальний ремонт вулиці, котра раніше була більше схожа на бездоріжжя, став можливим завдяки депутатам від “Нашого краю» в Ужгородській міській раді. Ініціював старт проекту очільник фракції – Володимир Химинець.

«Жителі цієї вулиці давно зверталися до нас по допомогу. На минулих виборах цей округ підтримав наші кандидатури і розрахував на зворотню підтримку. Я радий, що проект таки вдалося реалізувати і міська рада виділила для цього необхідне фінансування», – зауважив Володимир Химинець.

Варто зазначити, що ця дорога є особливо важливою, оскільки веде до ДНЗ №30. Саме працівники цього закладу найпершими звернулися до “Нашого краю”по допомогу і вже сьогодні бачать результат роботи партії в окрузі. Через обмежене фінансування з боку міської ради, яка виділила на проект всього 250 тисяч гривень, наразі покриття з’явилося лише на частині вулиці. Решту заасфальтують вже до кінця року.

Окрім того, незабаром нове покриття з’явиться на ще одній ужгородській вулиці. Роботи вже найближчим часом планують розпочати у провулку Університетському та на внутрішньоквартальній території по вулиці Керчинській.