В Ужгороді відновлено двір за ініціативи «Нашого краю»

02.10.17

У п’ятницю, 29 вересня, очільник Закарпатського обласного партійного осередку «Нашого краю» Антон Громовий разом із депутатом Ужгородської міської ради, членом фракції партії Василем Губковичем побували на окрузі, який депутат представляє у міській раді, та разом оцінили результат робіт, проведених тут за останній рік. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної організації “Нашого краю”.

Зокрема, політики оглянули спільний двір будинків за адресами Докучаєва,4-6 та Собранецька, 122-124. Відчутні зміни у стані двору, біля якого проживає близько тисячі ужгородців, розпочалися трохи більше року тому. Саме тоді Василь Губкович, який сьогодні представляє округ у депутатському корпусі Ужгородської міської ради, розпочав роботу над виділенням фінансування для вирішення найбільш гострих проблем будинків, -йдеться в повідомленні.

«Мені добре відомі основні «болючі» місця у цьому районі, тому шукати, над чим саме потрібно працювати, довго не довелось. Спершу ми вирішили проблему з освітленням двору та прилеглих територій, потім взялися за загальне приведення до ладу територій. Думаю, нинішній стан уже чітко говорить про пророблену роботу», – розповів під час візиту Василь Губкович.

Територія навколо будинків якісно відрізняється від більшості ужгородських дворів. Тут уже проведено та встановлено якісне сучасне освітлення, нещодавно увесь двір був вистелений новою бруківкою. Кошти на ремонти виділили з міського бюджету за ініціативи Василя Губковича. Більше 757 тисяч гривень спрямували на ремонт внутрішньоквартальної території на Докучаєва,4-6, майже 693,5 тисячі гривень – на Собранецьку, 122-124.

«Мені приємно бачити, що наші депутати справді працюють зі своїми виборцями та вирішують проблеми, котрі хвилюють людей. Наскільки мені відомо, раніше у цьому дворі ніколи не було нормального дорожнього покриття і бачити те, як сьогодні виглядає ця територія – суцільне задоволення. Наші депутати попрацювали на славу і, сподіваюся, не зупинятимуться на цьому», – зауважив під час візиту Антон Громовий.

Зупинятися Василь Губкович із колегами точно не збирається. Уже зараз майже вирішене питання про встановлення нових електрощитових, окрім того, вирішується доля нової покрівлі на будинках. Останнє поки що потребує додаткового вивчення з боку міської ради та профільної депутатської комісії, однак Василь Губкович переконаний, що при правильному підході та серйозних намірах вдасться реалізувати проект.

«У нас попереду ще чимало роботи і я сподіваюся, що ми зможемо реалізувати усі намічені цілі. В будь-якому випадку, зусиль для цього прикладається чимало і я бачу, що місцеві жителі задоволені результатом. А це – головна мотивація для подальшої роботи. Все таки, Ужгород – наш дім і змінювати його на краще – тільки наш з вами обов’язок», – підсумував Василь Губкович.