В Ужгороді розпочала роботу громадська приймальня партії «Наш край»

14.04.16

В Ужгороді відбулось урочисте відкриття громадської приймальні Закарпатського обласного осередку політичної партії «Наш край». Символічну «червону стрічку» перерізали голова обласної парторганізації Антон Громовий, очільник Ужгородського міського осередку Володимир Химинець та представники політичної сили в обласному центрі.

«Я радий, що наша поки дуже молода політична сила уже не тільки представлена в органах місцевого самоврядування по всій області, але й готова вийти на новий рівень роботи та розпочати максимально активну співпрацю зі своїми прихильниками та всіма, кому потрібна буде наша допомога. Громадська приймальня, яку ми відкриваємо сьогодні – черговий крок у цьому напрямку», – зазначив під час відкриття голова «Нашого краю» у Закарпатській області Антон Громовий.

Приймальня, яка працюватиме на вулиці Мукачівський у місті Ужгород, стане помічником для жителів обласного центру. Однак до консультантів та працівників офісу зможуть без проблем звертатися усі жителі області.

«Тисячі жителів нашого краю минулого року на місцевих виборах підтримали нашу політичну силу і ми готові щодня показувати їм, що їхня довіра була не даремною. Наша партія працюватиме для людей. Наші консультанти, юристи та депутати зроблять все можливе для того, щоб ті проблеми та питання, з якими ужгородці і жителі Закарпаття звертатимуться до громадської приймальні Нашого краю, були вирішені у найкоротші терміни», – зазначив під час відкриття Євген Богоцький, кандидат у депутати Ужгородської міської ради від партії «Наш край» на минулорічних виборах.

Підтримав свого колегу і відомий підприємець Іван Синетар.

«Приємно бачити, що наша політична сила отримала в Ужгороді гідне представництво і зараз зможе працювати зі своїми прихильниками у повноцінному режимі громадської приймальні. Хоч після виборів минуло вже майже півроку, ужгородці продовжують звертатися із проханнями по допомогу до колишніх кандидатів і, я переконаний, наша громадська приймальня допоможе організувати роботу з людьми максимально ефективно та результативно», – зазначив Іван Синетар.

Громадська приймальня знаходиться за адресою м. Ужгород, вул. Мукачівська,65 (другий поверх).

IMG_7207

IMG_7201

IMG_7195

IMG_7171

IMG_7153