В Снігурівці 19 грудня запрацює «Маєток Святого Миколая»

17.12.18Zakusylov - В Снігурівці 19 грудня запрацює «Маєток Святого Миколая»

19 грудня, о 15.00, в приміщенні кафе «Ромашка», що знаходиться у м.Снігурівка, за адресою вул. Центральна, 91, запрацює «Маєток Святого Миколая». Організатором заходу виступає Снігурівська районна організація політичної партії «Наш край» та особисто її голова, депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

В самому маєтку буде організовано декілька зон для ігор та відпочинку дітей та дорослих. В одній із зон гості зможуть спробувати свої вміння в оздобленні новорічних прикрас, в іншій – своїми руками приготувати святковий пряник «Миколайчик», для любителів фото буде організовано фотозону, де по завершенню заходу можна буде отримати свою світлину. І всі в «Маєтку Святого Миколая» зможуть доторкнутися до дива та стати казковим героєм, тому що для дітей запрацює ще одна зона під назвою «Фейс-арт».

Варто відзначити, що «Маєток Святого Миколая» буде працювати абсолютно безкоштовно. Половина всіх вироблених пряників «Миколайчиків», оздоблених дитячими руками, будуть передані дітям та воїнам на Схід України. Також кожен бажаючий може принести з собою малюнок, подарунок, листа і т.д., те що бажає передати волонтерами на Схід.

«Святий Миколай Чудотворець творив дива та був благодійником. Ми вважаємо, що в цей день кожен, кому до снаги, повинен дарувати трішечки дива і максимум доброти. Наш «Маєток Святого Миколая» відкритий для всіх снігурівчан, ми прагнемо об’єднати теплом, радістю та добротою якомога більше людей. І традиційно, разом з «Волонтерами Снігурівщини» половину «Миколайчиків» та інших святкових подарунків ми повеземо на Схід країни дітям та нашим воїнам», – говорить Андрій Закусілов.