В Снігурівській громаді на Миколаївщині за сприяння «Нашого краю» висадили більше тисячі саджанців

02.12.21kushhi - В Снігурівській громаді на Миколаївщині за сприяння «Нашого краю» висадили більше тисячі саджанців

Протягом осені по всій громаді відбувались заходи по омолодженню та озелененню парків, мікрорайонів, присадибних територій та об’єктів соціальної інфраструктури. Загалом восени цього року висадили більше 1000 молодих саджанців дерев, кущів та квітів. Ці роботи відбулись за ініціативи та під головуванням Снігурівського міського голови Інни Бойко, обраної від партії «Наш край».

Як зазначає міський голова, для озеленення громади потрібен не один рік, але початок закладено.

«У жовтні-листопаді можна було спостерігати по всій нашій громаді, як люди прибирають територію та готують землю до висадки саджанців. За цей час було реалізовано не один проєкт, щоб максимально омолодити посадки. Нажаль, як і у всіх громадах, в бюджеті коштів недостатньо для того, щоб за один рік вирішити питання озеленення. Тому ми залучили усіх охочих до покращення території, екологічного стану громади», – розповідає Інна Бойко.

Завдяки реалізації власного проєкту партії «Наш квітучий край» в Снігурівській громаді було висаджено більше 350 саджанців листвяних, плодових дерев, кущів та троянд. Весь посадковий матеріал надала депутатка Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», керівник ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова. До висадки дерев долучились депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов, депутат Баштанської районної ради Вадим Бєлік, депутати Снігурівської міської ради Оксана Музиченко, Сергій Цвєтков, Олександр Кожанов, Іван Гобокан та актив партії «Наш край».

«Екологічною акцією вдалося охопити не тільки Снігурівку, але й старостинські округи. Так, жителі Тамаринського старостинського округу висадили дерева, кущі та багаторічні осінні квіти. Працівники ТОВ СГВП ” Снігурівське” на чолі з депутатом міської ради від партії «Наш край» Іваном Гобоканом організували посадку 45 кущів та 50 дерев в центрі с.Павлівка. Працівники та мешканці Нововасилівського старостинського округу в рамках акції прибрали на дитячих майданчиках та висадили дерева, квіти та кущі біля пам’ятників воїнам-односельчанам», – розповідає Інна Бойко.

За словами міського голови, небайдужі снігурівчани тільки в парку ім. Т.Г. Шевченка висадили понад 300 саджанців дерев (дуби, катальпи, клени, верба Матсуди) та близько 100 кущів (самшит, спірея, форзиція та горобина).

Для цього саджанці придбали в рамках проєкту Снігурівської міської ради «Ревіталізація паркової зони з метою покращення екосистеми міста та створення інноваційного простору здоров’я з урахуванням принципів безбар’єрності». Цей проєкт був визнаний переможцем на обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводився ще в червні цього року.

Окрім того, завдяки небайдужому депутату Снігурівської міської ради від партії «Наш край» Олександру Кожанову було вирощено чимало саджанців павловнії та інших дерев в мікрорайоні «Семи вітрів» міста Снігурівка та передано представникам сільських старостинських округів для висадки в селах.