В Славянске стартовал конкурс елочных игрушек от “Нашего края”

14.12.18

Під патронатом лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата України Олега Недава в Слов’янську стартував II фестиваль-конкурс на кращу ялинкову іграшку, зроблену своїми руками – «Прикрасимо міську ялинку разом». Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Цього року конкурс став регіональним.В ньому взяли участь не тільки жителі Слов’янська і Святогорська, але і Черкаській, Миколаївській, Олександрівської об’єднаних територіальних громад, повідомляє прес-служба.

Критеріями оцінювання для конкурсу стали відповідність новорічної тематики, оригінальність ідеї, її технічне втілення, візуальне та естетичний вплив на глядача.

За словами організаторів, конкурс набув сімейних характер, так як разом з дітьми створюють справжні новорічні дива їх мами, тата, бабусі та інші родичі. Це не тільки об’єднує сім’ю в теплому домашньому колі, додає святкового настрою, але і сприяє душевній гармонії.

Три найкращі роботи отримають шанс позмагатися за головний приз від народного депутата України Олега Недави – сучасний планшет.