У Рубіжному «Наш край» допоміг відремонтувати опалення в дитсадку

28.01.22rubizhne opalennya - У Рубіжному «Наш край» допоміг відремонтувати опалення в дитсадку

Представники політичної партії «Наш край» у Рубіжному Луганській області допомогли з ремонтом системи опалення у дошкільному закладі «Русалонька». Про це повідомив депутат Рубіжанської міської ради від «Нашого краю» Олег Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбуку.

«У двох проблемних групах № 2 та 4 ремонтні роботи були проведені минулого тижня та позитивного ефекту вдалося досягти, оскільки температурний режим знаходиться в межах допустимої норми», – написав Олег Ткаченко.

У зв’язку з тим, що останній ремонт систем опалення в цих групах проводився понад 20 років тому, зі стартом опалювального сезону 2021-22 місцева влада виявила проблеми, які терміново необхідно було усувати.

«Наша команда завжди чула і чутиме громадян міста, і у зв’язку з численними зверненнями батьків дитячого садка № 4 «Русалонька» в найкоротші терміни було проведено комплекс робіт з усунення пошкодження. Окремо вдячні за оперативність та розуміння з боку керівництва та працівників «КСТП РТКЕ», які провели ремонтні роботи у максимально короткі терміни», – наголосив депутат від «Нашого краю».