В рамках благодійного проекту «Наш край» передав книги в бібліотеки

08.10.18WhatsApp Image 2018 10 03 at 12.10.39 - В рамках благодійного проекту «Наш край» передав книги в бібліотеки

В рамках благодійного проекту Миколаївської обласної організації «Нашого краю» «Подаруй книгу для бібліотеки», більше 150 книг знайшли своє нове місце на полицях Кривоозерської та Веселинівської районних бібліотек. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

В рамках проекту за два роки зібрано чимало книжок на різну тематику та для різного читача, йдеться в повідомленні.

«Завдяки проекту «Подаруй книгу для бібліотеки» за два роки бібліотечні фонди поповнились цікавими, а іноді і рідкісними виданнями. Книги, які сьогодні потрапили на полиці Кривоозерської та Веселинівської бібліотек, принесли до «Нашого краю» люди різних професій, різного статусу, різного віку, але всіх цих доброчинців об’єднує одне – любов до книги, любов до знань та бажання передати свої почуття іншим», – відзначають в партії.

В бібліотеках такому несподіваному подарунку зраділи та подякували представникам партії «Наш край» за увагу до бібліотечної справи та за збереження, поповнення бібліотечних фондів, які, за словами бібліотекарів, значно «схудли» останнім часом.

«Ми щиро вдячні команді «Нашого краю» за увагу до бібліотечної сфери. Така кількість книг для наших фондів – це значна підтримка. Впевнені, що нашим читачам також будуть до вподоби такі подарунки», – відзначили в бібліотеках.

Варто відзначити, що привітати бібліотекарів прийшли голова виконкому Миколаївської обласної політичної партії «Наш край» Остапчук Ольга Миколаївна, голова Кривоозерської районної організації партії «Наш край»Павло Григорович Бузінський, який привітав бібліотекарів щирими словами зі святом, розповів гостям з області про здобутки бібліотечної системи за останні роки і, особисто від себе, кожному працівнику вручив гілочку хризантеми.

Радо вітав працівників ЦРБ і постійний читач бібліотеки, член партії «Наш край», заступник голови районної ради Мирон Іванович Лисиганич. В Веселиново книги передав голова Веселинівської районної організації партії «Наш край» Сергій Свердан.

Більше 110 любителів книг взяли участь в проекті «Подаруй книгу для бібліотеки», і подарували частину свого домашньої бібліотеки сільським бібліотекам. Акція триває.