В Одесі відбулася нарада керівників районний організацій «Нашого краю»

15.03.18

Ряд питань пов’язаними з діяльністю партії і партійним будівництвом в Одеській області обговорили в ході наради представники районних партійних організацій Арцизького, Болградського, Біляївського, Іванівського, Ізмаїльського, Подільського, Ширяївського, Фрунзівського, Кілійського, Саратського, Тарутинського і Татарбунарського районів. Про це повідомляє прес-служба обласної організації «Нашого краю».

Звертаючись до однопартійців, народний депутат України, співголова партії «Наш край» Антон Кіссе підкреслив, в зв’язку зі змінами до виборчого законодавства, партійне будівництво набуває особливого значення.

«З ростом ажіотажу навколо внесення змін до існуючого виборчого законодавства України, партійне будівництво набуває особливого значення. Що стосується місцевих виборів, то Закон України про місцеві вибори апробований і буде діяти. Таким чином, обрання до органів місцевого самоврядування можливо тільки від певної партії, від команди», – зазначив Антон Кіссе.

Співголова партії впевнений, що основним завданням на місцях повинна бути захист інтересів жителів районів.

«Варто пам’ятати, що основним завданням на місцях повинна бути захист інтересів жителів ваших районів. Щиро відстоюючи права і інтереси представників ваших громад, ви отримуєте своїх прихильників і потенційних виборців на майбутніх виборах», – зазначив Антон Кіссе.

Антон Кіссе нагадав однопартійцям, що партія «Наш край» створювалася в Одеському регіоні і переросла у всеукраїнську політичну силу, завдяки активній партійній роботі.

«Підводячи підсумки діяльності партійних організацій на з’їзді «Нашого краю», позиції Одеської обласної партійної організації оцінені високою оцінкою. Але це не означає, що варто зупинятися на досягнутому. Попереду ще багато роботи», – заявив народний депутат.

Відзначимо, партія «Наш край» входить в четвірку політичних сил України, які перемогли на виборах в об’єднаних територіальних громадах. На 29 квітня заплановані вибори в трьох об’єднаних громадах Одеської області: Кілійської, Любашівської та Окнянскій ОТГ.