В Одесі розпочало роботу молодіжне крило «Нашого краю»

09.09.15

У партії «Наш край» в Одесі з’явилося молодіжне крило. Презентацію об’єднання провели 8 вересня.

За словами голови організації Гаяне Гулканян, головна мета створення молодіжного крила – підтримка і просування лідерів громадської думки серед молодого покоління.

«Ми будемо домагатися, щоб молодь була гідно представлена на всіх рівнях життя і розвитку нашого міста і регіону», – заявила лідер молодіжного крила «Нашого краю».

Представники об’єднання планують брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад державних службовців, а також у виборах органів законодавчої влади та місцевого самоврядування.

Заступник голови молодіжного крила Михайло Брадарський зазначив, що вже найближчим часом активісти мають намір провести ряд зустрічей зі студентською молоддю Одеси.

«Одним з основних напрямків нашої роботи буде створення «Школи лідерів» – простору для навчання та розвитку молоді. Наше гасло – «Молодь для молоді». Тому ми завжди раді людям, готовим співпрацювати на волонтерських засадах», – підкреслив Брадарський.

Як відзначають лідери організації, одеська молодіжка «Нашого краю» буде допомагати своїм членам брати участь у конкурсах на різні гранти і стипендії. Мають намір співпрацювати і з міжнародними організаціями для обміну досвідом.