В Снігурівці запрацювала громадська приймальня «Нашого Краю»

20.02.18

snigurivka 3 300x200 - В Снігурівці запрацювала громадська приймальня «Нашого Краю»В місті Снігурівка на Миколаївщині розпочала роботу Громадська приймальня партії «Наш край». Про це повідомив голова Снігурівської районної партійної організації «Наш Край», депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов.

За його словами, приймальня буде працювати на постійній основі. Прийматимуться звернення жителів Снігурівки, в тому числі і до депутатів Миколаївської обласної ради «Нашого краю», обраних від Снігурівщини.

«Приймальня розпочала свою роботу на початку лютого. Уже ведеться прийом громадян та відпрацьовуються звернення. З сьогоднішнього дня можна також звертатися і до мене, як депутата обласної ради від м. Снігурівка, так і моїх колег по фракції Олени Донченко та Юрія Кормишкіна. Впевнений, що робота офісу допоможе ще більше налагодити комунікацію з жителями Снігурівщини та дасть можливість більш оперативно вирішувати нагальні проблеми жителів міста та району», – підкреслив Андрій Закусілов.

Громадська приймальня партії працює за адресою м. Снугурівка, вул. Суворова 15, 2-й поверх. Графік роботи: з Пн-Пт, з 09.00 до 16.00 без перерви на обід. Звернутися також можна за телефоном 095 949 89 15 та за електронною поштою  nksnig@gmail.com