В Лимані відбулися збори “Нашого краю”

21.12.17photo 2017 12 20 19 49 15 - В Лимані відбулися збори "Нашого краю"

Питання партійного будівництва та актуальні проблеми Лиманщини обговорили 20 грудня на партійних зборах міської організації «Нашого краю». Про це повідомляє прес-служба Донецької організації «Нашого краю».

В ході заходу голова міської партійної організації Олександр Журавльов поінформував членів партії про роботу депутатів Лиманського міської ради, озвучив результати роботи щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку громади та розповів про благодійну діяльність партійного активу, спрямованої на надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, йдеться в повідомленні .

«У році, що минає Лиманська міська організація «Нашого краю» змогла вирішити безліч проблем, з якими до нас зверталися люди. В значній мірі це стало можливим, завдяки змінам в структурі партійної організації – ряди міської парторганізації поповнилися активом молодих, ініціативних людей», – підкреслив у своєму виступі Олександр Журавльов.

Сергій Третьяков розповів про досягнення обласної організації «Нашого краю», звернувши особливу увагу на роботу із захисту інтересів Донецького краю при ухваленні Верховною Радою закону «Про державний бюджет України на 2018 рік».

«Розроблені і внесені «Нашим краєм» поправки до цього документу відчутно розширили фінансові перспективи місцевої громади», – зазначив Сергій Третьяков.

По завершенні зборів Сергій Володимирович зустрівся з представниками Лиманського відділення ГСЧС і учасниками АТО, які звернулися з проханням про надання допомоги у виділенні їм земельних ділянок, передбачених законодавством України.

За результатами зустрічі було прийнято рішення по організації спільних дій з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками.