В Чернігові «Наш край» визначився з кандидатом у мери

23.09.15

22 вересня в Чернігові відбулося висунення партією «Наш край» кандидатів до органів місцевого самоврядування. Учасники конференції також визначилися з кандидатом на посаду Чернігівського міського голови. Ним став нині діючий мер Олександр Соколов, який очолить партійний список на виборах до міськради.

До команди мера увійшли відомі в місті професіонали: заслужений тренер України Андрій Кужельний, ректор педуніверситету Микола Носко, заступник мера з економічних питань Віктор Бистров та головний педіатр міста Людмила Овсієнко.

Під час свого виступу Соколов подякував однопартійців за довіру і підтримку, зазначивши, що команда «Нашого краю» після виборів почне роботу одразу, оскільки має досвід в управлінні містом. За його словами, головною метою своєї діяльності члени партії задекларували відстоювання інтересів місцевих громад. Тому партія вимагатиме максимальної передачі повноважень місцевим органам влади.

Зокрема, у програмі політичної сили «10 кроків для розвитку рідного краю» передбачені заходи з розвитку місцевого самоврядування, контроль за прозорістю дій влади, а також поліпшення соціального забезпечення, медичного обслуговування населення, освіти та безпеки громадян.

«Сьогодні для вирішення будь-якої проблеми мери змушені оббивати міністерські пороги. Цю систему потрібно зламати, тому діючі міські і сільські голови об’єдналися навколо ідеї сильних громад та йдуть на вибори», – підкреслив Соколов.

Олександр Соколов також нагадав, що місто не має боргів перед кредиторами, бо жодного разу він не дозволяв втягувати Чернігів у кабалу. На відміну від інших регіонів Чернігів був постійно забезпечений гарячою водою, в місті не закрився жоден медичний заклад.

У свою чергу, кандидат у депутати міськради, головний педіатр міста Людмила Овсієнко відзначила, що партія виступає за реформу в медицині, але проти будь-яких дій, що можуть спричинити закриття медичних закладів.

Мер Чернігова підкреслив, що партія в жодному разі не дозволить різним олігархічним групам втручатися в діяльність місцевої влади.

«Ми не дозволимо дерибанити місто! За час моє роботи різні олігархічні групи хотіли приватизувати чернігівські підприємства – не дав! За царя батюшку «Водоканал» був комунальний, і при Соколові теж буде комунальний», — підсумував мер міста Олександр Соколов.