В Черкасах відбувся перший “SportFest НАШОГО КРАЮ”

21.07.20

19 липня в місті Черкаси відбулася подія, до якої Черкаська команда політичної партії “Наш край” готувалася давно.

– Ми давно планували  Фестиваль дитячого спорту “SportFest НАШОГО КРАЮ”, але карантин багато у чому обмежив всіх нас: вніс корективи і у звичайний робочий процес, і у навчання дітей, і у проведення запланованих заходів, – розповідає Анатолій Нужний, голова Черкаської обласної організації політичної партії “Наш край”.

Але, на переконання політика, навіть у таких складних умовах, які створила пандемія, треба віддати належне і вихованцям Федерації карате,  і тренерам, які виконали програму та  навчили новим технікам і прийомам юних спортсменів.

Анатолій Нужний, вже не перший рік  опікується Федерацією карате, а Черкаська команда “Нашого краю” є постійним партнером у проведенні змагань. Тому, рішення провести підсумковий фестиваль та свято для дітей саме під час літніх канікул, було запланованим і командним!

Спеціальним та почесним гостем Фестивалю став співголова політичної партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

– Прекрасне свято “SportFest НАШОГО КРАЮ”, яке сьогодні відбулося у місті Черкаси за ініціативи нашого керівника Анатолія Нужного і команди “Нашого краю”, має стати не просто доброю традицією для самих Черкас,  а й стати прикладом для наслідування іншим містам України! – наголосив Олександр Володимирович.

Фестиваль відбувся також за  сприяння народного депутата України, співголови “Нашого краю” Сергія Шахова.

Учасниками та співорганізаторами стали колектив Федерації карате під керівництвом Шихана Юрія Потапенка, Школа моделей “Стиль” і її керівник Марина Потапенко.  Колектив професійних та креативних ведучих під керівництвом Олександра Коломійця, які долучилися до організації свята, провели міні-фестиваль “Разом з татом”.  А команда барбершопу “CUSTOM” і її керівник Ігор Халай стали партнером  у проведенні заходу та продемонстрували перукарську майстерність.

  Особливо ми вдячні нашим дітям, завдяки і для яких було організовано цей захід! – наголошує Анатолій Нужний. – Оскільки в місті дуже мало заходів, які спрямовані на розвиток дітей, організацію їхнього дозвілля, ми прагнемо зробити щось цікаве і корисне для дітей, те, що об’єднує всі родини.

Команда “Нашого краю” Черкащини всю свою діяльність зосереджує на щасливе і успішне майбутнє, тому для нас головне – це діти нашого краю!

IMG 1565 1024x683 - В Черкасах відбувся перший "SportFest НАШОГО КРАЮ"IMG 1586 1024x683 - В Черкасах відбувся перший "SportFest НАШОГО КРАЮ"