В Арцизі «Наш край» відродив дворовий футбол

20.06.18Snymok ekrana 2018 06 20 v 16.26.29 - В Арцизі «Наш край» відродив дворовий футбол

За підтримки «Нашого краю» в Арцизі відбувся турнір з дворового футболу. Про це повідомила ініціатор турніру, депутат Арцизького міської ради від «Нашого краю» Тетяна Гончарова.

За її словами, рік тому у дворі будинків за свої кошти вона встановила футбольні ворота.

«Згадуючи своє дитинство, коли дітвора із задоволенням грала у дворі в футбол, мені захотілося створити умови для наших Арцизький дітей, тому я вирішила встановити футбольні ворота. Так народилася ідея відродити дворовий футбол», – розповіла Тетяна Гончарова.

Вона повідомила, в дворовому турнірі брали участь чотири команди дітей з чотирьох мікрорайонів.

«У турнірі брали участь команда «Арцізец», «Вулкан», «Чага» і «Арсі». Після жеребкування визначилися команди. Підтримати свої команди вийшло багато уболівальників – і це не дивно, адже матчі можна було дивитися прямо з балконів. Матчі проходили по 20 хвилин зі зміною воріт через кожні 10 хвилин», – повідомила Тетяна Гончарова.

Вона розповіла, що в ході змагань переможцем стала команда «Чага». Друге місце – команда «Арсі» і третє місце – команда «Арцізец».

«Кращим воротарем турніру визнано дівчинку – Валерію Михайлову, кращим нападаючим – Німан Мехді, а кращим гравцем – Богдан Соколов. Команди – переможці та кращі гравці отримали грамоти та медалі, а всі учасники турніру отримали смачний приз морозиво»,  – підсумував Тетяна Гончарова.