У Арцизі пройшла нарада лідера партії «Наш край» з активом місцевої організації

03.08.15

1 серпня в Арцизі відбулася зустріч лідера Всеукраїнської політичної партії «Наш край», народного депутата України Антона Кіссе з виконкомом та активістами місцевої партійної організації. На нараді були визначені подальші кроки і пріоритети в діяльності районної та міської організацій.

На зустрічі Антон Кіссе розповів про новий вектор партійного розвитку, спрямований на політичну децентралізацію. Також він зазначив, що йде активна фаза роботи з формування остаточного складу команди «Нашого краю», яка складатиметься із людей з чіткою громадянською позицією.

Антон Кіссе підкреслив, що партія не женеться за кількістю людей, що вступили до її лав, натомість робить упор на якість роботи кожного члена партії та її активістів. Адже лише спільно можна чітко і злагоджено виконати усі поставлені перед партією завдання, і виправдати довіру виборців на місцевих виборах. У ході обговорення члени партії «Наш край» дійшли одностайної думки про необхідність нарощування політичної впізнаваності, а також громадянської свідомості кожного, хто обирає для себе спільний шлях з Всеукраїнською партією «Наш край».

IMG 5475 - У Арцизі пройшла нарада лідера партії «Наш край» з активом місцевої організації

IMG 5480 - У Арцизі пройшла нарада лідера партії «Наш край» з активом місцевої організації