Успішний досвід очолюваної «нашкраївцем» Кіптівської ТГ вивчають інші депутати Чернігівщини

10.06.2110 06 novost kyptyv glav - Успішний досвід очолюваної  «нашкраївцем» Кіптівської ТГ вивчають інші депутати Чернігівщини

Депутати Михайло-Коцюбинської селищної ради здійснили ознайомчий візит до Кіптівської територіальної громади, що створена однією з перших в області.

«Разом із керівництвом Михайло-Коцюбинської громади та членами фракції «Наш край» здійснили візит до Кіптівської громади з метою перейняття досвіду щодо оптимізації діяльності органів місцевого самоврядування та розвитку громади», – повідомив депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради від партії «Наш край» Максим Цявка.

За його словами, візит до громади, яка вже реалізувала низку успішних проєктів, є корисним. Такі візити допомагають і надихають змінювати на краще життя інших громад.

«Ми ознайомилися із управлінською вертикаллю громади та системою схвалення рішень, відвідали відремонтовані об’єкти інфраструктури, зокрема сучасну школу із якісним ремонтом. Також мали змогу оцінити благоустрій в громаді», – зазначив Максим Цявка.

У заході також взяв участь депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Олександр Демиденко. Він зазначив, що депутати місцевих рад мають комунікувати між собою, обмінюватися досвідом задля ефективних рішень не тільки на території свого регіону, а й за його межами.

10 06 novost kyptyv vnutr - Успішний досвід очолюваної  «нашкраївцем» Кіптівської ТГ вивчають інші депутати Чернігівщини

Кіптівська громада розпочала свою діяльність у 2015 році. Її очолює представник партії «Наш край» Володимир Кучма.