Уряду потрібно підвищувати доходи українців, а не скорочувати субсидії, – «Наш край»

01.11.19

Замість того, щоб підвищувати доходи українців, уряд скорочує субсидії. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд почав скорочувати свої зобов’язання перед українцями.

«Нещодавно Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким з 1 травня 2020 року розмір обов’язкової сплати за житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій збільшився з 15 до 20% від середньомісячного доходу. Уряд думає не про те: замість того, щоб підвищувати доходи українців, уряд скорочує субсидії. Махінації із субсидіями не підвищують доходи українців», – наголосив Олександр Мазурчак.

Разом з тим, додав він, за оцінками експертів, купівельна спроможність українців на сьогодні нижча за інші країни Європи.

«За рівнем купівельної спроможності українці близькі до Косово та Молдови. Цей же ж показник в інших країнах Європи перевершує Україну у рази», – повідомив Олександр Мазурчак.

Співголова партії вважає, що владі слід перейнятися зростанням особистих доходів українців, а не скорочувати субсидії.

«Якщо українці почнуть отримувати менше субсидій, заможнішими від цього вони не стануть», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, 20 жовтня Кабінет міністрів  ухвалив постанову, якою збільшив розмір базової норми плати за житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій з 1 травня 2020 року з 15 до 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.