Уряд не має права забороняти пенсіонерам працювати, – Олександр Мазурчак

23.02.17nachislenie pensii rabotayushhim pensioneram - Уряд не має права забороняти пенсіонерам працювати, – Олександр Мазурчак

Кабмін має відмовитися від планів заборонити пенсіонерам працювати. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд не може змінювати права людей на власний розсуд.

«Нещодавні заяви міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що майбутні пенсіонери обиратимуть з двох варіантів – або працювати далі, і згодом отримувати більшу пенсію, або відразу отримувати пенсію, але не мати можливості працювати – суперечать як здоровому глузду, так і конституційним правам людини. Кабмін має відмовитися від планів заборонити пенсіонерам працювати», – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, що влада не може ставити жодних додаткових умов пенсіонерам, якщо вони чесно заробили свою пенсію.

«Людина має одночасно отримувати пенсію та заробітну плату, якщо вона вирішила продовжити працювати по досягненню пенсійного віку», – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав владу припинити спекуляції навколо права пенсіонерів на додатковий заробіток.

«Держава має всіляко спонукати пенсіонерів до пролонгації періоду офіційного працевлаштування, оскільки це сприяє їхній соціалізації, а також зменшує навантаження на соціальні видатки та наповнює державний бюджет», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, 14 лютого 2017 року, міністр соціальної політики А.Рева в інтерв’ю виданню Realist заявив, що пенсіонери, які працюють, в майбутньому мають обирати з двох варіантів: або працювати далі, або отримувати пенсії.

«У всьому світі діє правило – або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – заявив Рева.