Уряд має звернути увагу на питання фінансування робіт у сфері поводження з небезпечними відходами – «Наш Край»

24.05.21novost zhytomyr 2 scaled - Уряд має звернути увагу на питання фінансування робіт у сфері поводження з небезпечними відходами – «Наш Край»

Сфера поводження з небезпечними відходами вимагає фінансування та уваги уряду України. Із таким проханням члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів, у тому числі депутати Житомирської обласної ради від партії «Наш край» Сергій Диняк та Ігор Ходак звернулися до Кабінету міністрів України.

Депутати виявили стурбованість ситуацією, яка склалася у Житомирській області щодо фінансування робіт у сфері поводження з небезпечними відходами (зберігання, захоронення та утилізації заборонених і непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин( ХЗЗР).

Комісія наголосила, що належне виконання необхідного кола робіт без державної підтримки, лише коштом місцевих бюджетів – неможливе. Більше того – стан зберігання відходів призводить до погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації та зростання соціальної напруги серед населення області.

«Враховуючи вищезазначене, звертаємося з проханням посприяти у  розв’язанні питання щодо здійснення фінансування робіт з утилізації або впровадження механізму централізованого вивезення небезпечних відходів за кордон»,- йдеться у зверненні.

Також депутати звернулися із численними зверненнями до центральних органів влади щодо проблемних питань області.