Уряд має приймати рішення на користь пенсіонерів, а не робити порожні заяви у Телеграмі, – Кіссе

27.05.21photo 2020 08 03 12.08.19 - Уряд має приймати рішення на користь пенсіонерів, а не робити порожні заяви у Телеграмі, – Кіссе

«Наш край» вимагає від уряду негайно зупинити корпоративне свавілля Мінсоцполітики, Пенсійного фонду та «Укрпошти», які продовжують переводити виплати пенсій і соціальної допомоги до банків. Заяви Шмигаля в телеграм-каналі  для цього не достатньо, уряд має негайно скасувати свою постанову №277 та припинити необдумані експерименти над людьми. Про це заявив народний депутат, співголова партії «Наш край» Антон Кіссе.

«Влада, банки та Укрпошта перетворились на тиранів, які прикриваються пенсіонерами, аби «продавити» власні цілі. Не можна, відстоюючи власні інтереси, грубо нехтувати правами та свободами однієї з найбільш вразливих соціальних груп України. А уряд своєю «хатою скраю» дозволив, щоб українські пенсії не тільки лишились мізерними, а ще й стали буквально недосяжними. Заява прем’єра в телеграм-каналі для Пенсійного фонду – не указ. Уряд має негайно прийняти відповідне рішення про скасування постанови №277», – наголосив Антон Кіссе.

Нагадаємо, що Уряд вніс зміни до процедури доставки пенсій. Йдеться про постанову №277, згідно з якою з 1 вересня 2021 року більшість виплат пенсій та соціальної допомоги має здійснюватися на карткові банківські рахунки.

Постанову ухвалили не врахувавши, що у переважній більшості сіл нема ані банкоматів фінансових установ, ані терміналів для оплати картками у магазинах.

Після хвилі обурення з боку пенсіонерів та звернень, зокрема й депутатів від Нашого краю, Денис Шмигаль опублікував заяву у власному телеграм-каналі, де повідомив, що перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму відбуватиметься поступово. Однак юридично це рішення досі ніяк не підкріплено.