Уряд має посилити медичну галузь, щоб вона була спроможна протистояти коронавірусу, – «Наш край»

12.03.20

Новому Уряду варто чітко окреслити мету і інструменти оновленої медичної реформи та модернізувати галузь охорони здоров’я до рівня спроможності боротися з епідеміями Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, Уряд має модернізувати медичну галузь до рівня спроможності боротьби із коронавірусом.

«Українці вже бачать, що наявна медична галузь не може дієво захистити їх від поширення в Україні коронавірусу. Новому Уряду варто чітко окреслити мету і інструменти оновленої медичної реформи та модернізувати галузь охорони здоров’я до рівня спроможності боротися з епідеміями», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, потрібно негайно відновити державну санітарну службу, налагодити випуск в Україні найнеобхідніших медпрепаратів і обладнання та підвищити зарплати медикам.

«Потрібно відновити державну санітарну службу виходячи із нових викликів. Також потрібно стимулювати виробництво в Україні найнеобхідніших медпрепаратів та обладнання – адже сьогодні навіть медичні маски в Україну імпортуються! Слід також підвищити зарплати медикам, щоб вони відчули на собі ефект від реформи», – переконаний Олександр Мазурчак.

«Наш край» очікує, зазначив співголова партії, що новий Уряд буде більш адекватним та енергійним у часи викликів для країни.

«Уряд має посилити вітчизняну медичну галузь, щоб вона дієво боролася з коронавірусом та іншими хворобами», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, Кабінет міністрів України запровадив тритижневий карантин на всій території країни у зв’язку з глобальним спалахом коронавірусу.