Уряд має підвищити виплати 75-80-тирічним пенсіонерам у липні – як і було обіцяно, – «Наш край»

03.03.21

Здійснити обіцяні виплати пенсіонерам 75-80-ти років у липні вимагає від влади «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак та наголосив, що це можна зробити, перерозподіливши видатки у бюджеті.

За його словами, «Наш край» вимагає від уряду вчасно підвищити виплати пенсіонерам 75-80-ти років.

«У Пенсійному фонді серйозні фінансові проблеми і уряд почав економити на пенсіонерах. Під «економію» потрапили пенсіонери віком від 75 до 80 років. З 1 липня 2021 року їм обіцяли доплати у сумі до 400 грн, але уряд переніс дату початку доплат на три місяці – на жовтень 2021 року. «Наш край» вимагає від влади скасувати відтермінування підвищення їм пенсій», – наголосив Олександр Мазурчак.

Уряд відмовляється від своїх попередніх зобов’язань, зазначив співголова партії «Наш край», тому що в Пенсійному фонді повий провал за доходами.

«У січні 2021 до Пенсійного фонду від єдиного соціального внеску надійшло на 2,1 млрд грн менше ніж було заплановано – 19,9 замість 22,0 млрд грн. Якщо січнева тенденція за доходами триватиме, то у 2021 році Пенсійний фонд недорахується близько 30 млрд грн запланованих доходів», – переконаний Олександр Мазурчак.

«Наш край» вважає, наголосив співголова партії, що у бюджеті на 2021 рік достатньо видатків, які можна було б перерозподілити, щоб виконати обіцянки і вчасно підвищити ті мізерні пенсії, які зараз отримують українські пенсіонери.

«Зокрема, на підвищення пенсій можна перенаправити кошти із «роздутих» бюджетів правоохоронних органів та силових структур», – підсумував Олександр Мазурчак.