Уряд Гройсмана діє виключно у фарватері інтересів комунальних олігархів, – Сергій Кальцев 

26.07.16

Головними «досягненнями» уряду Гройсмана є зростання цін, підвищення тарифів та формула «Роттердам +». Про це сьогодні на прес-конференції заявив співголова партії «Наш край» Сергій Кальцев, коментуючи 100 днів нового уряду.

Він наголосив, що уряд Гройсмана відзначився неодноразовим підвищенням цін на енергоносії, захмарним зростанням тарифів, прийняттям формули «Роттердам +» та запровадженням платної заміни біометричних паспортів.

«Уряд діє виключно у фарватері інтересів комунальних олігархів. Як приклад – злочинна та корупційна формула «Роттердам +», за якою українське, а іноді й вугілля з окупованих територій, коштує стільки ж, скільки привізне з Африки, досі не скасована», – повідомив Сергій Кальцев.

Ще один великий провал влади, зазначив він, – програма інформування населення про зміни в закон про управління багатоквартирними будинками. «Люди не знають, що їм робити та як бути. Замість того, щоб выдтермынувати, як пропонував «Наш Край», набуття чинності законів «1 липня», влада лише продовжила життя ЖЕКів на невизначений строк», – поінформував співголова партії« Наш край ».

Він нагадав, що за 100 днів Кабінет міністрів не ухвалив жодного рішення, яке б покращило життя людей. «Хоча, наприклад, знизити тарифи на послуги ЖКГ можливо. Досить викорінити корупцію та розпочати впроваджувати конструктивні ініціативи «Нашого Краю»: повсюдна установка лічильників, скасування оплати за газ тим, у кого є бойлер, заходи з енергоефективності», – підсумував Сергій Кальцев.