Уміння домовлятися – найважливіша якість в політиці

01.06.17

DSC 0398 300x199 - Уміння домовлятися - найважливіша якість в політиціВ рамках проведення семінарів школи «Нашого краю» спільно з Національно-демократичним інститутом (NDI), в Слов’янську було проведено тренінг на тему: «Особистий потенціал і лідерські якості. Мирне вирішення конфліктів». Про це повідомляє Донецька обласна організація “Нашого краю”.

На заході були присутні голова Донецької обласної організації «Нашого краю» Сергій Третьяков і представники партійних організацій міст і районів Донецької області.

Під час тренінгу була розглянута технологія Маршалла Розенберга, яка включає в себе 4 етапи: спостереження і опис без оцінки, опис почуттів, які викликає ситуація, опис і розуміння потреби і прохання.

За словами тренера Національно-демократичного інституту, голови школи партії «Нашого краю» Михайла Городка, мирне вирішення конфліктів – це перший і головний крок до ведення вдалих переговорів.

“Ця тема є для мене найулюбленішою. Мирне вирішення конфліктів – це перший і головний крок до ведення вдалих переговорів. Це стосується не тільки політичних розбіжностей, але і будь-яких конфліктів, де є люди, які для нас важливі в тій чи іншій мірі. Є величезне бажання зрозуміти один одного. Будь це сім’я, колеги по роботі або виборці. Як тренер по психології, я пропоную саму альтернативну схему під назвою «Маршалл Розенберг». І сподіваюся, що завдяки набутим новим навичкам, вирішувати конфліктні ситуації всім присутнім буде набагато легше”, – зазначив Михайло Городок.

За словами голови Донецької обласної організації «Нашого краю» Сергія Третьякова, дана тема дуже важлива, оскільки кожен день ми стикаємося з необхідністю домовлятися і вирішувати конфліктні ситуації.

«Дана тема дуже важлива, потрібно вміти домовлятися. Адже саме через відсутність такої якості відбуваються конфлікти в країні. Ми щодня стикаємося з необхідністю домовлятися і вирішувати конфліктні ситуації. Приклад -децентралізація. У деяких містах вона не здійснюється. Процес сповільнюється через невміння знаходити компромісні варіанти вирішення питань “, – зазначив Сергій Володимирович.

Після теоретичної інформації, присутні застосували нові знання на практиці.