«Укрзалізниця» має сама виконувати соціальну функцію, а не «тягнути» компенсації із бюджету, -“Наш край”

09.10.20

“Укрзалізниця” має сама заробляти кошти на перевезення пільговиків, а не випрошувати компенсації з бюджету. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, Укрзалізниця має виконувати свою соціальну функцію з своїх прибутків, а не за рахунок місцевих бюджетів.

“Керівництво «Укрзалізниці» планує зробити пасажирські перевезення беззбитковими. Та замість того, щоб самим заробити кошти на перевезення пільговиків, “Укрзалізниця” хоче укласти публічні договори з тими, хто зацікавлений виплачувати відшкодування за їхнє перевезення. «Укрзалізниця» має сама виконувати свою соціальну функцію, а не «тягнути» компенсації із бюджету”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Такі заяви, наголосив співголова партії “Наш край”, неприпустимі на тлі десятків мільярдів гривень, які щорічно розкрадаються в «Укрзалізниці».

“Керівництву “Укрзалізниці” варто було б спочатку навести лад зі своїми фінансами та майном, вичистити крадіїв та корупціонерів, запровадити справедливі тарифи для всіх учасників ринку, а не лише для підприємств олігархів”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав керівництво Укрзалізниці поставити підприємство на рейки нормальної роботи.

“Укрзалізниця повинна якісно виконувати свою соціальну функцію – возити пільговиків, за рахунок своїх прибутків, а не канючачи компенсації із місцевих бюджетів”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак заявив, що планує зробити пасажирські перевезення беззбитковими шляхом переговорів щодо компенсації вартості проїзду пільговиків.